Kedi Tüyünü En İyi Toplayan Süpürge Önerileriniz Nelerdir Arkadaşlar?

SemaGl75

Selam arkadaşlar, iki kedim var her yer tüy ve insanlar evime gelince artık rahatsız oluyorlar :( kedi tuylerini iyi toplayan süpürge önerileriniz nelerdir? Tuy dokumune iyi geldiğini düşündüğünüz tavsiyelere de açığım. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

9 CEVAP

milaylaylom

Süpürge olarak Dyson bu konuda çok iyi diyorlar birçok başlığı var zaten her yeri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tüy dökümünü azaltan memnun kalınan damlalarda mevcut bakabilirsiniz. Her gün kedilerinizi tarayın o da iyi gelecektir ☺️ Hem boşverin rahatsız olan gelmesin sonuçta tamamı tüyle kaplı bir canlı bu. Tüy dökmemesi nerdeyse imkansız başkaları için sıkmayın canınızı

Cankanac

@evainesky aynısını biz de kullanıyoruz cidden öyle bu arada sygshsgsgsg philps de bu konu da gayet iyi özellikle ışıklı başlığı olanlar

evainesky

bizde ihlasın koca bi süpürgesi var, döver başlıkla süpürüyoruz kıllar için. dysonla kapışır sadkjlsaf

SemaGl75

Teşekkür ederim yanıtlarınız için

tengrist

Kurutma makinesi aldıktan sonra evdeki ve kıyafetlerdeki kıllarda büyük oranda azalma oldu, bir de sık sık taramaya çalışıyorum. Rossman'dan Flink & Sauber'in tüy toplama fırçasını aldım evi süpürmesem de arada koltukları ve halının üzerindeki tüyleri onunla topluyorum. halıyı süpürdükten sonra bile yapsanız bir ton tüy çıkıyor süpürmek yetmeyebiliyor bazen.
hava temizleyiciler de gözle görülür bir fark yaratıyor-muş, çevremde kullanan herkesin geri dönüşü bu şekilde ama henüz denemedim.

Pnrdogan

Geçenlerde onvo dikey süpürge aldım denemek için. Memnunum dyson kadar olmasa da güzel çekiyor tüyleri

HaydutveNazli

ben de bosch var unlimited 7 çift bataryalı, bir de robot var başka büyük süpürge yok evde işimi gayet iyi görüyor. bütçenize göre dik süpürge alırsanız işinizi kolaylaştırır

umeyba

roborock s 8 kullanıyorum tüyleri çok iyi topluyor.

34mercan

Kedisi olan arkadaşlarım Dyson süpürgeden çok memnunlar bende düşünüyorum almayı. Yaklaşık 10 gündür kedimiz bizimle eve gelenler resmen gözleriyle etrafta tüy arıyorlar, bizim evimiz artık böyle olabilir tüy, istemeyen gelmesin diyorum direk yüzlerine. Biz kedimizle mutluyuz