Uzun Tüylü Kedime Uygun Malt Bulamıyorum

Miyoshka

Kedim uzun tüylü daha küçükken malt belli aralıklarla kusmasını sağlardı ve yumakları çıkartırdı.Yaşı buyudukçe bu ritim bozuldu,maltı ne kadar yedirsem de çıkaramıyor yumakları.Kakasında da yok.Öksürüyor da son zamanlarda.Bolovia vermeye başladıgımda iki defa çıkardı şimdı ise bolovia da kar etmiyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Vetler bu konuda çok bilgisiz bir çözümleri yok resmen hep ezber..Yaşayan var mı nasıl çözdünüz? Şimdiden teşekkürler .

5 CEVAP

Baykusbey

Biofeline maltı hem uygun hem gayet etkili

ilaydacakir

Zoovital maltı da deneyebilirsin

Pnrdogan

Vets plus kullanıyorum ben bir de kedi çimi. Benimki de uzun tüylü

edakaramel

mbv cat de kullanabilirsiniz benim kedimde çok işe yaradı.

zeynandkekik

Çok geçmiş olsun. Biz de çok çektik tüy yumaklarından. Benim kedilerimden biri de uzun tüylü, bu zamana kadar birçok malt denedik. Şuan Trixie Katzen Malt kullanıyoruz faydasını gördüğümüzü düşünüyorum. 240 gr boyu çok bereketli bir ürün. Denediniz mi bilmiyorum ama denemediyseniz bir şans verin.