Bu Tatliş Köpüşün Irkı Nedir?

Geçenlerde barınaktan yavru bir köpek sahiplendim ırkını merak ediyorum. Büyüyünce nasıl bir şey olur acaba?

8 CEVAP

Lütfen ırkını veya ne kırması olduğunu çok merak ediyorum.

KediSORUN

Köpeğini araştırdım birazda kendi bilgilerimi kullandım ama böyle bir köpek türü yok yani sokak köpeği belki şimdi belli olmuyordur ama büyüyünce hangi köpeğin kırması olduğu belli olur

SudeBulut15

Bu tatlışın , ırkının belli olması için daha erken. Biraz daha büyümesi gerek bu tür bilgiler için. Fakat şunu diyebilirim , tam emin olamasamda büyük bir köpek ırkına benziyor. Golden cinsi bir köpek boyutunda.

Bu arada köpek yaklaşık 2 aylıktan daha küçük olmasına rağmen havlama sesi yetişkin bir köpek gibi çok kalın.

Birde köpeğin kulakları bana çok tuhaf geliyor büyüyünce nasıl olur acaba bilen var mı?

SudeBulut15

Sesi kalın mı yani? Bu sorun değil ;) yani büyük bir problem değil. Kulaklarida gayet normal , tuhaf bir şey yok.her yavru köpekte olabilir , eğik kulak ;) gayet tatlı. Bazı kişiler kulaklarını kesiyor :( kulakları eğik olduğu için. Dik bir görüntü veriyorlar ben bunu hoş karşılamıyorum tabii ki. Eğimli bir kulak yapısı var kopeginizin

Teşekkür ederim cevabınız için ben asla kulağını kestirmem sadece merak ettim.

SudeBulut15

Başka sorunuz varsa özelden danışabilirsiniz.