Herniks Yas Kedi Mamasi

gozdeeegl

bu mamayi kullanan veya kullanmis olan var mi? kediler seviyor mu su an baya uygun fiyata gordum eger yiyorlarsa size de bana da fikir olur

5 CEVAP

yumik

Ben sokaktakiler için aldım suratına bakmadılar, zaten kokusu falan çok kötüydü mama parçaları da bi garipti. Aldıklarımı zar zor bitirip bestpet aldım onu severek yiyolar.

gozdeeegl

@yumik ayy almiyim o zaman. ben de bestpet almistim petlebi'den konserve formu asssiri uyguna geliyor ve severek yiyolar, kokusu formu falan da guzel. onun disinda master pouch tavuklu harika kokuyor onu da sevdiler denemediyseniz aklinizda olsun sizin de fiyati 16 falandi denemek icin almistim

Minos2022

Eşim de sokaktaki kedilere almış. Hiçbiri yemedi dedi. Bence almayın.

gozdeeegl

@Minos2022 tesekkur ederim yorum icin, almayacagim🫶🏻

Mya34

Çok tutulan bir marka ve tatdeğildir.
Ama fiyat olarak bakıldığında f/p ürünüdür.