Kedi Anestezi Verildikten Kac Saat Sonra Kendine Gelir?

Linaxl

Diş tartar temizleme yaptırdım kedime. 3 saat oldu kendine gelemedi fazla. Ağzını açamıyor gözünü kapatamiyor. Gözü açık uyuyordu donuk gözü. Öldü sandım bir an. 3 saat sonra yemek ver dedi veteriner ama halen yiyemiyor ağzını açamıyor. Normal mi bu ya endişeleniyorum birsey olur diye.

3 CEVAP

ilaydacakir

Şu an nasıl durumu? Bi veterineri arayıp sorun isterseniz eğer 7/24 açık bi klinikse. Kediden kediye de değişiklik gösteriyor çünkü insanlardaki gibi hepsinin bünyesi farklı 🥹

sunnyv

Aslında kendine geldikten sonra sahibine vermeleri gerekiyor. Sizin veterineriniz işlem sonrası hemen size mi verdi yoksa birkaç saat yoğun bakımda kaldı mı?

Linaxl

Hemen kediyi bana verdi. Suan durumu daha iyi normale döndü ama çok uyuyor.