Kendini Temizlemiyor

melekkdmr

2 ay kadar önce bir kedi sahiplendim
ilk başlarda bi problem yoktu ama sonra bi anda poposunu silmemeye başladı
ıslak bez sprey vs aklınıza gelip gelebilecek her şeyi denedim
ama maalesef hiçbirii işe yaramadı kumunu düzenli olarak temizliyorum haftalık boşaltıyorum hatta bazen daha sık ama artık psikolojik olarakta bu durumu kaldıramamaya başladım
her yeri kaka yapıyor onunda elinde olan bir şey değil farkındayım sürekli temizliyorum ama inanın bazen günde iki nevresim yıkadığımız bile oluyor halılar zaten apayrı bir mevzu
yani bilmiyorum 4.5 aylık kadar suan annesinden mi erken ayrıldı yoksa uzun tüylü olduğu için mi temizleyemiyor
böyle bi sorun yaşayan var mı lütfen nasıl bir yol izlemem gerekiyor

6 CEVAP

Mya34

Kumu değiştirmekte fayda olabilir. Biraz daha sabır

Selamlar, maalesef sorunun çözümü ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim ancak pro line bence kötü bir marka değil, ben marsilya sabunlu bentonit aktif karbonlusunu kullanmıştım. Hiç sorun yaşamadım. Bir şeyi tam anlayamadım sonradan böyle mi oldu.

melekkdmr

artı olarak patisiyle basıp çıkıyor yıkamayı düşünüyorum ama sürekli tekrarlıyor nereye kadar ben yıkayacağım fazla yıkamakta çok zararlı biliyorum

melekkdmr

kumundan kaynaklı olabilir mi? pro line kullanıyorum mısır koçanı almıştım kum için ona geçsem problem yok olur mu acaba ama daha kötü bir hal almasından da korkuyorum

melekkdmr

evet ilk hafta böyle bi şeyi yoktu sonradan temizlememeye basladı maalesef ki
bende mısır koçanlı kuma gecmeyi düşünüyorum şuan ama daha ince taneli olduğu için de korkuyorum

melekkdmr

@mya34 sonunu kullandım bugün bu haftada böyle devam ederse değiştireceğim kumunu umarım atlatırız bir an önce