Kedim Kizginliga Girdi

ashyu

inanamiyorum ve cok cok bilgisizim cunku ilk kedim bebegim kizim az once birden kizginliga girdi. birkac gundur halsiz ve istahsizdi dis cikariyor sandik ama megerse kizginliga giriyormus. napmam gerekiyor ilk defa giriyor 6 aylik kendisi 😭😭😭

1 CEVAP

Mslna01

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok oyun oynatın ve kaçmasina engel olun,ya çiftleşecek yada bekleyip kızan bittikten bir hafta sonra kısırlaştırma operasyonu yaptıracaksaniz