Kedimin Başında Bir Şişlik Var

yaaamur

arkadaşlar öncelikle merhaba, dün kedimin kafasında minik bir şişlik fark ettim ve tırnak izi olabileceğini düşünüp biraz takip etmek istedim, akşama doğru bu şişlik daha da büyümüştü ve hemen nöbetçi bir veterinere gittik, mantar vs olmadığını, yağ bezesi ya da travmaya bağlı olan bir şişlik olabileceğini söylediler, benzer bir durum yaşayan var mı acaba?

3 CEVAP

Tüy dökülmesi da var sanırım şişliğin olduğu yerde. mantara çok benziyor. başka bir veterinere göstermekte fayda var.

BerkeAksu

Anladığım kadarı ile mantar gibi , en yakın zamanda veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

yaaamur

veteriner o bölgeye bakabilmek için traş etmişti, tüy dökülmesi o yüzden mevcut değil biz de mantar sandık ama veteriner mantar olmadığını söyledi, o bölgede bir şişlik var emin olamadım o nedenle :(