Anneleri Vefat Eden 3 Kediyi Nereye Bırakabilirim?

teemothecat

Merhaba,

Bir tanıdığımız vefat etti ve 3 kedi annesiz kaldı. Ortalama 5-7 yaşlarında üçü de tekir kedi. Bu yüzden sahiplendirmemiz mümkün değil. Barınaklara güvenemiyorum haberlerden dolayı. Daha önce sokakta kalan sonradan alınan kediler hepsi. Bırakabileceğim istanbul anadolu yakasında güvenli bir bölge var mıdır?

6 CEVAP

aslihan_e

Başınız sağolsun. Çok acı bir durum, lütfen sahiplendirmeye çalışın. O yaşa kadar yetiştirmiş, kimse kedileri arkasında kalıp rezil olsun istemez.

gozdeeegl

oncelikle basiniz sag olsun. twitterda paylasabilir misiniz? orada yuva bulmak biraz daha kolay olabilir, gecen gun terk edilen 12 yasindaki goremeyen bir kediye yuva buldular, bu bebeklere de bulunur umarim

teemothecat

Sıkıntı bakacak yer de yok. Evde zaten kedim var ve odaya kapatmak zorunda kaldım. Kavga ediyorlar

Mya34

Sahiplendiremezseniz bir barınaga bırakmanızı tavsiye ederim.

teemothecat

Barınaklarda uyuturlar diye güvenemiyorum. Güvenilir bildiğiniz barınak var mı?

tengrist

Sokağa bıraksanız yaşama şansı daha yüksek en azından belki mahalleli bakar, bir dükkana sığınır. Barınakta sağlıklı kediyi zaten tutamazlar, benim fikrim sahiplendirmeyi deneyin o kadar yıl evde bakılmış hayvan sokağa adapte olamaz