Kedimin Kulağına Birşey Oldu

Minimesi

Merhaba arkadaşlar şimdi bir anda kedim kulağını kaşımaya başladı ve delirdi süreklu sağa sola koşup kafasini sallıyor delirdi bi anda tutamadımda ama önüne yaş mama koyunca hemen geldi fakat kulağina baktım birşeyde yok ne olmuş olabilir, veya bu saatte açık veteriner Varmıdır.

2 CEVAP

Minimesi

Ve şimdide kulağina bidaha bi bakayım dedim belki bişey kaçmıştır diye ama dokundurtmadı direkt ısırdı baktırmıyor kulağina

targof

Kulak uyuzu olabilir en kısa sürede veterinere götürün