Kedimin Karnın Yarısından Genital Bölgesine Doğru Morluk.

Bhrylmzr

Erkek kedi.kısır.karnının yarısından genital bölgesine doğru şişlik ve morluk fark edip ertesi gün veterinere gittik.enfeksiyon yok,röntgen temiz,kan tahlili normal.herhangi bir darbe almadı.antibiyotik tedasine başlandı ama nedeni tam olarak belli değil.internettede bunun gibi vakalar araştırdım ama bulamadım.bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

Bhrylmzr

Fakülteye götürdüm memelerinde sorun olabilir diye baktılar,dahiliyeci,cerrah,doğum ve kan bölümü baktı.ayrıca özel kliniğede götürdüm.nedeni tam olarak belli değil😔haftaya kontrolümüz var yine.nereye gideceğimi bilemedim.

milaylaylom

Geçmiş olsun ilk kez böyle bir durum görüyorum umarım kötü bir şeyi yoktur. Başka bir veterinere daha baktırmanızı tavsiye edebilirim. Çünkü bazen bir veterinerin çözemediğini bir başka veteriner anlayıp çözebiliyor

milaylaylom

Hay Allah öyle mi. Keşke bilgim olsa yardımcı olabilsem :( umarım en kısa sürede sebebi bulunur tedavisini olur ve eski sağlığına kavuşur bebiş, sıkmayın canınızı gittiğiniz yerden de bir sonuç çıkmazsa bir başkasına daha gidersiniz bir çare bulunacaktır elbet