Kedimin İştahı Yok

Cathorn

kedimin iştahı yok her gün yediği mamayı yemiyor bugün bir tek balık haşladim onu yedi ama aç bir türlü yemiyor veterineri aradım hasta değildir sıcaklardandır dedi ama içim rahat değil zaten biraz zayıflamıştı içim içimi yiyor ne yapmalıyım ne yaparsam yer

4 CEVAP

aleynacamgoz

Başka gözünüze çarpan belirtiler var mı peki? Normalde yapmadığı şeyleri yapıyor mu mesela yada dışkılamasın da farklılık var mı?

Cathorn

yok sadece çok su içmiyor gerçi o geldiğinden beri var nedense az su içiyor onun dışında dışkısı enerjisi falan gayey yerinde yerinde

aleynacamgoz

başka bi belirti vermiyorsa sıcak havaların verdiği bi şey olabilir ama içiniz rahat değilse veterinerinize tekrar danışıp test vs yaptırabilirsiniz kilo kaybı yoksa sorun da yoktur

Cathorn

teşekkürler