Kedim Koku Mu Bıraktı?

nisxwei

Kedimin altına üşümesin diye kullandığım pikemi koydum üzerinde bi süre uyudu şimdi odamı iğrenç bi koku yayıldı kokladım pikeden geliyor ilk defa oluyor bu şimdi kedim erkek ve kısır değil koku mu bıraktı ? eğer öyleyse ne yapmam gerek durumum pek yok kısırlaştıramam şuanlık evin diğer bölgelerine de böyle yapmaz değilmi

2 CEVAP

milaylaylom

Muhtemelen evet. Yapabilir,
Carpex Evcil Hayvan Koku & Leke Giderici Enzimatik Sprey bu spreyi çok kişi öneriyor yorumlarıda çok güzel. İdrar püskürtme, idrar yapma, koku bırakma gibi sorunlarda kullanılıyor inceleyin isterseniz

aslihan_e

Kısır hayvanlar da bazen güzel buldukları örtülerin üstüne yapıyor.