Kedimin Tüy Dökümü İçin Mama Geçişi?

Linaxl

Kalça bölgesinde tüyleri çok dökülmüş yonulmuş gibi sanki. Veteriner alerjik olabilir dedi alerjenik mamaya geçiş yapabilirsiniz dedi. Pro plan kisir somonlu kullanıyorum kısır olduğundan beri. Bir de ek vitamin ve probiyotik ver dedi. Ama mama konusunda kararsız kaldım. Pro plan kadar iyi ve sevebileceği hypo allergenic kaliteli bir mama markasi önerebilir misiniz fiyati önemli değil. İçeriği temiz olsa ve etkili olsa yeterli.

2 CEVAP

ladenxoxo

merhaba ND , HILLS , ACANA deneyebilirsiniz fiyatları aşşağı yukarı pro plan ile aynı

ladenxoxo

merhaba ND , HILLS , ACANA deneyebilirsiniz fiyatları aşşağı yukarı pro plan ile aynı