Ankara Kısırlaştırma

cemreyt

merhabalar ankarada yaşıyorum ve öğrenciyim erkek kedimi kısırlaştırma vaktim geldi ve en aşağı 4500 tl fiyat veriyor veterinerler (üni veterineri 2500 diyor) daha uyguna güvenli bir şekilde kısırlaştırabileceğim veteriner öneriniz varsa söylerseniz çok sevinirim fotoğrafı da komiklik olsun diye bırakıyorum :)

2 CEVAP

cemreyt

bu arada bu bıdığın ilk günden beri aşırı kokulu gaz çıkarma ve dışkılama sorunu var veteriner normal demişti (daha önce calicivirüs’ten tedavi gördük) en iyi mamayı da versem bu değişmedi bunun için de yardımcı olabilir misiniz:’)

umeyba

Etimesguttaki bugs buny Veteriner ve umay veterinerle görüşebilirsiniz. Erkek kedi için 4500 çok fazla demişler. Dişi kedi için o kadar istiyorlar genelde.