Gözünü Çarpmış

Sutunannesi

Kedim sanırım koşarken gözünü bir yere çarpmış :( sol gözü kısık şekilde dolaşınca bende inceledim ve göz kapağının kızarık olduğunu farkettim. Gözünün içi canlı ve parlak fakat üst kapak kızarık. Görseli de koyacağım. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum devamlı ön elini yalayarak gözüne sürüyor acıyor sanırım. Kedimi vete götürmek çok zor fakat götürsem de ne yaparlar şu durumda bilmiyorum. Ben ne yapabilirim bekleyecek miyim başına gelen var mı. Son görsel gözünün açık hali yani canlı gözüküyor

4 CEVAP

KediSORUN

Aynı sorunu arkadaşın kedisi geçirmişti zor olmayacaksa buz koymanızı öneririm buz o kadar soğuk olmasın

privacy031

aynı sorun benimkinde de vardı.. 2-3 güne geçiyor..kaşınıyor sanırım.. o yüzden devamlı patisiyle sürtünüyor..rahat olun bence..

aleynacamgoz

Ya kıyamam çok oyuncu ve yaramazlar böyle şeyler başlarına gelebiliyor maalesef benimki de dudağını patlatmıştı :( Şimdi nasıl durumu?

Sutunannesi

Veterinerimiz gözünü açamazsa ertesi gün getir demişti. Ertesi gün uyandığımda gözünü açabiliyordu o günden beri iyi