Evde Olmadığınız Zaman Kedinizi Özlüyormusunuz

Tolga_yay26

Merhabalar işteyken mesai saatlerinizde yada farklı yerdeyken evcil hayvanınızı özlediğiniz oluyormu ben elime telefonu alıp dur kızımı bi arayım diyorum onun hayvan olduğu sonradan aklıma geliyor sonra evde kim varsa arayıp konuşurken laf arasında patili dostum kızımın ne yaptığınıda öğreniyorum böyle bşr durum yaşayan varmı bilmiyorum ama sıkı bağ var kedim sevgisini belli etmez kucağı sevmez ama hep benımle oynar ve ben hangi odaya gidersem evin hangi alanında 10 dkkadan uzun durduğumda yanlız bile olsam bulunduğum ortama gelir ben oradan ayrılmazsam oda ayrılmaz bukadar sıkı bağ belki iyi değil ama yani bir düşünce var onu aklıma bile getirmek istemiyorum 😞 Allah tüm bu sessiz dostlarımıza sağlık ve uzun ömür versin psikolojik olarak çok zor dönemimde sahiplendim bana bir hayvanın bukadar destek olacağını daha önce tahmin edemezdim iyiki varlar Bizi bizden iyi tanıyan ve içimizdeki merhameti uyandıran onları yaratan Güzelliğin sahibi olan en güzel Olan RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN

3 CEVAP

Ben kedimi sahiplenmeden önce kedilerden ya da diğer bir deyişle hayvanlardan acayip korkardım kedi görsem yolumu değiştiridim
Çevremdekiler bu korkum yüzümden bana çok kızardı hatta sana ne yapabilecek derlerdi hep
Korkumu yenmek istiyordum ama nafile olmuyor yani çok panik oluyordum
Sonra teyzem 1 aylık olmayan bir kedi buldu dükkanda 1 aya yakın baktık ona elimle dokunamadım bezlerle vs tuttum küçücük kediden koşarak kaçtım
Ama yine de onu çok sevmiştim
Sonra bu kediyi erkek arkadaşım sahiplendi şu an dana gibi maşallah 1 yaşını da geçti hatta erkek arkadaşım yanına bir kardeş daha sahiplendi çok güzel geçiniyorlar
Erkek arkadaşım sahiplenince benim korkumu yenme istediğim daha da arttı babanneme zorla şerle kedi sahiplenmeye ikna ettim ama bu sırada hala korkuyorum
Sahibindend girdik bir yavru kedi yağ motoruna vs düşmüş sonra bu kediyi sahiplenmek için gelenler olmuş çirkin diye almamışlar
Bize nasip oldu iyi ki almamışlar oğlumu
Dünyalar yakışıklı bir oğlum oldu yani eve geldi daha 1.5 aylık o da bizden korkuyor kucağıma çıktı ama nasıl titriyorum ben ilk 1&2 hafta alışamicaz geri vercez diye çok korktum ağlıyorum hergün
Dua ediyorum Allah ım lütfen alışayım onu çok sevdim vs
Çok şükür hem korkumu yendim hemde oğlum oldu dışarda birçok kediyi tedavi ettirdim halen besliyorum
Ama Umut yani kedim ona çok düşkünüm dışarı çıkma saatlerim ders çalışmam vs her şey ona göre ayarlı
Dışarı çıkıyorum bende devamlı arıyorum oğlum napıyor
Bu kadar düşkün olmam bilmiyorum ne kadar doğru
Ama o da bana çok düşkündür
1 senedir beraberiz hiç ayrı yatmamıştık geçenlerde 1 gece benden ayrı kaldı sadece tüm gece uyumamış garibim benim odaları aramış ağlamış
Eve gelince beni görünce nasıl mutlu oldu kızdı küstü sonra tabi 😃
Yanına bir tane daha sahiplendim o da 4 aydır bizimle adı kral
Tamam kralı da seviyorum ama mesela Umut çok farklı bir mevzu benim için
Ona çok anlam yükledim
Canım oğlum
Allah hepsine sağlıklı huzurlu mutlu ömürler versin karşılarına hep iyi niyetli temiz insanlar çıkar inşallah

Tuanaalsk

Ben gerçekten cok özlüyorum evdeyken de hep yanındayım artık kedim bıktı benden ben öpünce burnumu ısırıyor ama seviyor beni bence (umarım) bu bana göre normal ama evdekilere garip geliyor

sunnyv

Sadece kedimle kalabilmek için home office iş dışında çalışmıyorum. Dışarı çıkmak zorunda olduğum zamanlarda da 2-3 saatten çok kalamıyorum ve hep onu düşünüyorum. Yanına bir arkadaş alana kadar bu böyle olacak sanırım. Ben bu kadar sevmeme rağmen o eve başkası geldiğinde beni bırakıp hep onlara gidiyor o ayrı. Ama aldığımın on katı maaş da verseler kedimi bırakıp 9-5 şirkette çalışamam.