Tekir Kediye British Diye Yuva İlanı Açtım..

Mini2019

Herkese merhaba. Aramızda çok fazla kötü niyetli olan insan varmış..

Sokakta bir gün daha kalsa ölecek bir yavru kedi buldum tahminen birbuçuk aylık kadar… veterinere götürdüm, tedavisi bitti ve sahiplendirmek için birkaç yeri ilan açtım. En etkili yer Petlebi’nin yuvarlar bölümü oldu.

İlan açarken ırk kısmını rastgele british seçtim. Aman aman günde 10 kişi arıyor.

Yoğun yazışmalar. Yoğun sorular sonrası tekir kedi olduğunu öğrenen ya engelliyor, ya cevap vermeyip kayboluyor. Ya da açık açık ben cins kedi arıyordum deyip yokoluyor.

Bu kadar mı katılaştı kalplerimiz. Bu kadar mı küçüldü yüreklerimiz. Yazık..

Normal ilanı açtığımda da bu çirkin deyip kimse istememişti. Yuva olmak isteyen birileri varsa bana ulaşabilir mi lütfen

3 CEVAP

BerkeAksu

Sizi arayanların 10 undan 9 u ticaret için arıyordur muhtemelen gerçekten sahiplenmek isteyen kapının önündekini bile sahiplenir ki ben öyle yaptım. 3 renk calico tekir kızım var 8 aylık ve cok mutluyuz

Aysegul52

o resimdeki kedi mi ilandaki ona mı çirkin diyorlar onun genetiğine kurban ne kadar güzel kaldı ki bütün hayvanlar güzel hayvanın çirkini mi olurmuş.

aslihan_e

Ona çirkin diyen de kendi görseline güvensizliği yüzünden insanlara hava atacak bir cins kedi arıyordur. Kullandığı marka ile, parasıyla adam yerine konmaya çalışanlar gibi. Babası British annesi Calico deyin bari diyeceğim de bedavadan cins kedi arayan zaten kedinin masrafını da karşılayamaz.