Kedilerde Damar Yolu

karampisi

Kedimde bir kaç gündür halsizlik kusma ve iki türlü tuvaletini de zor yapma sorunu vardı, veterinere götürdüm böbrek yetmezliği olabilir biyokimya yapmamız gerekiyor ama önce ilaç tedavisi yapalım diye serum taktılar ve iğne yaptılar, sorularıma rahat cevap alamadığım ve kafamda soru işaretleri olduğu için aynı yere götürmeyeceğim. Şuan kedim damar yolundan ötürü bir hayli rahatsız evde kendim çıkarsam bir sorun olur mu bilgisi olan var mı

1 CEVAP

aslihan_e

Çıkarabilirsiniz ama damar yolu açılması da kedi için işkence, bence çıkarmayın yarın tekrar işlem yapılacak ki bıraktılar.