Kedimin Arka Kısmı Çok Kötü Kokuyor

nisxwei

ya internetten örnek bir fotoğraf ekliyorum. Kedimin o işaretlediğim kısmı çok kötü iğrenç kokuyor. Bunun nedeni ne acaba bilen varsa lütfen cevap versin, nereye otursa kokusu o oturduğu yere de yayılıyor hemen. Mesele yer değil sorun değil yani temizleriz ama bu kokunun nedeni ne hiç normal gelmiyor bize, 2-3 gündür böyle

4 CEVAP

milaylaylom

Eklediğiniz fotoğraf gelmemiş, tuvaletten sonra temizlenmemiş olabilir mi ?

sevila

Kızgınlıkta olabilir mi? Kediniz kısır mı?

sunnyv

Yetişkin, kısır olmayan erkek bir kedi olduğu için koku bırakıyor diye düşünüyorum. Veterinerinizle kısırlaştırmayı konuşabilirsiniz.

gozdeeegl

anal kese temizligini yapamamis olabilir mi? onun da kokusu temas halinde sinen turden