Brit Care Mi N&D Mama Mı

Beyzaakkc1

Merhaba kedim 10 gün sonra 1 yaşına girecek ve maması da bitmek üzere bende yeni kama sipariş vereceğim ama yetişkin mamaları hakkında araştırdım biraz en iyi içerikli brit ve nd geldi gözüme diğerleri hep tabuk unu balık unu ya da bol glutenli mamalar ve kedimi de en son hills somonlu mama kabızlık yapıyordu içeriğine baktığımda bolca un falan vardı taze olan hiçbişey yoktu .
Bu söylediğim iki mamaların içeriği çok iyi ama çok kararsız kaldım kararsız kalmamın nedeni ise nd uzun süre kullanım önerilmiyor içeriği iyi olduğu için organları yoruyomuş yani gerçekten öyle mi anlayamadım . Önereceğiniz mama hangisi olur ya da başka mamalar da olabilir . Bu arada kedimin midesi hassas ve kabızlığa yatkın

1 CEVAP

BerkeAksu

Orijen bakabilirsiniz.