Petlebiden Aldığım Proplan Mamanın Dış Kabı Hakkında

attakkann1

proplan large robust puppy mama almıştım daha önce(golden cinsi köpeğim için) daha önce medium ırk için olanını kullandım bir süre onda poşetin kilit mekanizması varda bozulmasın diye(cırt cırtlı) bu gelen üründe yok internette baktım 2 şekildede poşeti var bu ürünün neden böyle bir farklılık var acaba bilgisi olan var mı ?fotoğraflarını atıyorum

2 CEVAP

ursaminor

Bazı mama firmaları belirlli aralıklarla paketlemelerini değiştirebiliyor. Bunu Orijen ve Acana mesela sık yapar. Eskiden düz açılırken artık farklı açılıyor vs. Ama içinize sinmiyorsa, doğrudan müşteri hizmetlerine sorun derim.

attakkann1

bana gelen 2. fotoğraftaki gibi