Scottish Longhair Kedim İçin Kum Önerisi

Aysegul52

ilk zamanlar tonton markanın mısır koçanlı kumunu kullandım ilk başlarda iyiydi sonradan topaklanma sorunu oldu ve çok felaket koku yapmaya başladı şuanda veterinerimizden aldığım Petclay marka bentonitli kumu kullanıyorum. bu üçüncü torba ilk iki torba az miktarda toz yapsa da iyiydi. bu son aldığım resmen sis gibi dağılıyo toz ve kedim iki kere falan öksürdü önceden öksürüğü yoktu. Organik iri taneli toz ve koku yapmayan kum önerebilir misiniz?

1 CEVAP

Ozlemkopuk

Kum doğal bir madde olduğu için maalesef her paket birbirine benzeyemiyor. Uzun vadede beğenerek kullandığınız kumdan birkaç sefer memnun kalınmadiginda değiştirmemek lazım çünkü diğer markalarda da bu sorunlar yaşanabiliyor. Ben uzun süredir toi moi aktif karbonlu sodyum bentonit kedi kumu kullanıyorum çokta memnunum toz yok denecek kadar az koku yapmıyor toparlanması iyi