Mantar Mi ?

goknur

Surekli sokak hayvanlarinin kisirlastirilmasi tedavisi ve sahiplendirilmesiyle ilgileniyorum. Bu sefer baska bir bidikla karsinizdayim. Bu bidigin cok sayida piresi var. Bugun ic dis tedavileri yapilacak zaten. Pire damlasi ve sprey seklinde. Fakat kulagimizin arkasinda bu yarayi gorduk. Bana gore bu yara pirelerin yemesi sizce mantar mi ? Veteriner teknikeri bir abim mantar diyor. Ama ben israrla pire yemesi diye dusunuyorum. Fazla kendini yolamasin diye tirnaklarini kestim ve sirkeli su ile sildim yavruyu simdilik. Birde ayrica kas ve biyiklari dokulmus veya birileri tarafindan bir guzel kesilmis. Sizce ne yine o veteriner teknikeri abim biyiklari kirilmis dedi. Bana biyik kirilmasi gibide gelmedi bu sanki kopmusta veya dipten kesilmiste tekrardan cikmis gibiler.

3 CEVAP

Muzeyyennb

Mantar değil bu ya bir şey yemiş ve kanamış

septikbaykus

Biraz ardıç katranı yağı sürün bölgeye. Birazda biberiye bekleyelim bakalım ne olcak

goknur

Pireler o bolgeyi abartili yemisler acik ve net. Biyiklarin ne oldugu konusunda tahmin yurutebilen varmi