Bebek Kedilerim Anne Ve Babalarını İstemiyor Neden

zekiye00

Köyde yaşıyorum bahcede bakıyorum kedilere 3 tanesi 6 aylık 2 tanesi 4 aylık 2 annemiz 2 babamız var
Son zamanlarda anne ve babalarını istemiyorlar tisliyor dövmeye kalkiyorlar neden acaba

1 CEVAP

milaylaylom

Merhaba yavru kediler anne ve babalarını bir süre sonra tanımazlar yani anne ve baba kavramı yok olur. Anne ve baba kedilerde de aynı şekilde yavruları olduklarını bilmezler zannediyorum ki tıslamalarının sebebide budur