Kedime Alışamıyorum Lütfen Yardımcı Olun:(

Kedim 1 ay 14 günlük.Bize 2-3 gün önce geldi ama çok ilgi istiyor ve bu sene sınavım olacağı için onunla şimdiden ilgilenemiyorum ailem oynatıyor.Onu çok seviyorum ki problemim bakımı veya kendisi değil düzen meselesi.Geceleri uyuyamıyorum sabahta çok erken kalkıyorum ve uykum bölünüyor kısacası eski düzenim biraz sarsıldı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum ;(

3 CEVAP

septikbaykus

Çözüm : Bakamayacağın kediyi alma.

Çözüm : Öğrenci olmayan ailesi kedi seven birine kediyi ver.

felishuman

Sınav senemde kedi için delirsem de sırf ona yeterli vakit ayıramayacağımı düşündüğüm için bu yazı bekledim.. Başkasına sahiplendirip kedinin düzenini bozmaktansa gece siz yatmadan birkaç saat oyun oyna iyice yor onu gece uyusun. Baktın bu da işe yaramıyor o zaman ilgilenebileceğin birine sahiplendir..

felishuman

ilgilenebilecek*