Kuru Mama Yemiyor

reyna__

6,7 gündür idrar yolu tedavisi icin igneye götürüyorum kedimi ve yine 6 gündür kuru mama asla yemiyor. aç kalmasin diye az miktarda haslanmis tavuk veriyorum. stresten ve inadindan mama yemiyor biliyorum ama kuru mama yemesi icin ne yapabilirim? en iyisi kendi yemesini beklemek midir?

2 CEVAP

Miyoshka

Kendi yiyecektir üstelememenizi öneririm.Stres konusu çok ama çok mühim kedilerin sağlığı açısından.Kendisi tekrar yönelene kadar tavuk ve iyi bir yaş mama (sağlığı için sorun teşkil etmiyorsa) yedirebilirsiniz.iğne,tedavi vs onu germiş olabilir,ağrısı vb canını sıkıyor olabilir.Biraz sabrederseniz düzelecektir. Çok geçmiş olsun

reyna__

teşekkürler 🙏 evet ustelemeyecegim daha da strese girmesin.