Kedimin Kafasında Şişlik Var

esroskonuz

Merhaba geçen cuma günü kedimin kafasında ufak bir şişlik ve tüylerde seyrelme vardı, veterinere götürdüm alerji dedi bi iğne yaptı ve avil krem verdi, şimdi şişliğin ebatı büyüdü. Sizce ne olabilir bu?

4 CEVAP

aslihan_e

İçi su dolu gibi büyüyorsa apsedir. Şişlik büyüyor dediğiniz yara mı genişliyor şişmeye devam mı ediyor?

aslihan_e

Ayrıca bu durumda kedinin yakalık takması gerekli, kaşıyor belli ki.

aslihan_e

Mama nedenli alerji olabilir diye mamada değişiklik önermedi mi?

esroskonuz

Yara genişliyor şişliği aynı, zaten mamadan oldu sanıyorum cunku oldugu hafta mamasını değiştirmiştim sonra bu başımıza geldi. Aldıgımız yeniMamayı değiştirdik sonra