Hamile Köpek Yemek Yemiyor

dksahmat

arkadaşlar köpek im 24 günlük hamile son 3 4 gündür hiç iştahı yok zorla agzına tıka tıka yediriyorum yemek yemiyor ve devamlı yerde göbek üstüne uzanarak yatıyor ve ne zaman göbeyini sevsem mırıldanır gibi ses çıkarıyor galiba karnıda agrıyor. pazartesi vet kontrolümüz var vet e de bunları söyliyicem ama genede burayada yazmak istedim acaba hamile köpeklerde bunlar normal mi hamile deyilken yemekde iştahı çok iyidi günde 2 ögün toplamda 250 gr kuru mama yiyordu şimdi 3 parca bile zor yiyiyor devamlı zorla agzına tıyor . bu sıkıntıları ceken baska arkadaslar varsa bana bi fikir yada neden böyle oldugunu anlata bilirmi
şimdiden tesekkürler

5 CEVAP

Muzeyyennb

Bu genel olabilen bir şeymiş. Yani bebeklerin ağırlığı vs zor geçiyordur onun içinde. Bir de şey duymuştum hamile köpekler 2-3 gün yemek yemezlermiş doğum yapacağı zaman.Zamanla geçer 1 hafta sureci var diyorlardi. Yine de veterinere sorun lütfen ciddi bir şey olmasın daha sonra.

dksahmat

sunu biliyorum doguma yakın son 2 3 günde yemekden kesiliyorlar bunu biliyom ama bizimki daha 24 günlük daha 1 ay daha var doguma ondan bende teleşlandım bide daha demin baktım yattıgı yere 3 parça kaka yapmış normalde hiç huyu deyildir asla eve yapmaz heleki yattıgı yere hiç yapmaz gördüm şaşırdım
sen kakamı yaptın buraya dedim normal ses tonuyla hemen aglamaya basladı kurunu inidrdi yanlış bişey oldugunu biliyorda ama çok üzüldüm aglayınca insan gibi agladı gözlerinden yas geldi su günler gecsinde pazartesi olsun bi hemen vet e götürücem kontrole

Muzeyyennb

yaa.. neden yarin veya bugun goturmuyorsunuz??

dksahmat

kamu personeliyim maaş pazartesi yatıcak bide bizim vet randevu ile çalışıyor pazartesiye randevumuz var ondan dolayı yoksa hazırda param olsa direk acil diye götürürüm suan şartlarım bu

dksahmat

bide suanda toplamda 4 köpek e bakıyorum baen masrafları zorluyor böyle bazaen sıkıştıgım anlar oluyor sonuçda kolay deyil 4 köpek masrafları ile ugrasmak