Köpeği Veterinere Taşıma Çantasıyla Götürmek

Rekson

45 günlük bir yavru sahipleneceğim fakat bize en yakın veteriner 3km uzaklıkta ve arabamız yok köpeği taşıma çantasıyla veterinere götürürsem köpeğin sağlığı açısından herhangi bir sıkıntı olur mu?

3 CEVAP

dksahmat

hiç bir sorun olmaz ben 30 günlükken köpegimi sakaryadan istanbula getirdim yol toplam 3 saat sürdü devamlı bi aktarma yapa yapa geldik ve tasıma cantasında idi bi sorun olmaz yani rahat olun en fazla korkudan kusar ama oda normal pek ciddiye almayın

Muzeyyennb

hayır neden olsun. Zaten çoğu kişi taşıma çantasıyla götürüyor. Köpeklere uygun taşima cantasiysa sorun olmaz hava filan aliyorsa

Rekson

teşekkür ederim