Kedim Gelmiyor

Alicanx1

Evimin terasında baktığım kedi 4 gündür gelmiyor 6 aylık sokak kedisi onunla çok güzel bağ kurdum onu zorla kucağıma alıp seviyordum alışsın diye bir süre sonra farkettim ki benden uzaklaşıyor saklanıyor ama mama saatinde geliyordu şimdi 4 gündür gelmiyor bana kütüğü için mi gitti geri döner mi :( psikolojik olarak çok kötüyüm hayatım boyunca bir sokak kedisine bu kadar bağlanacağım aklımın ucundan geçmezdi

4 CEVAP

aysevepoco

onu zorla kucağıma alıp seviyordum demişsiniz sebebi budur muhtemelen

Cankanac

Kediler zorlanılmaktan hoşlanmaz kucağa alınmayı istemiyorsa almayın.sebebi sıkıştırıyor olmanız olabilir.onların da canlı olduğunu ve karakteri olduğunu unutmamak gerek 👍

aslihan_e

Kucağa alındı diye kedi hiç mama bulduğu yeri terk eder mi Allah aşkına. Onda farklı bir şey vardır. Ya kızgınlığa girdi, ya hastalandı, başına bir şey gelir vs.

Her duruma hazırlıklı olun bence hiç gelmemesi gibi
Bende benzer bir durum yaşamıştım 7-8 aylık erkek dükkanın önünde baktığım kedi ortada bir sebep yokken 1.5 hafta yok oldu
Her yere bakındım artık umudu kesmiştim ki bi sabah ansızın geldi