Kedinizde Davranışsal Bozukluk Var Mı? Tavsiyeleriniz Nelerdir?

SemaGl75

Merhabalar herkese kedim bir süredir idrarını tam yapamıyor. hiçbir şey çıkmadı ne enfeksiyon ne böbrek sorunu yine de antibiyotik verildi. Tedavi bitmek üzere nerdeyse ama kendisi hala idrarını kesik kesik yapıyor. sürekli kuma girip çıkıyor. Stresten yapıyor olabilir denildi. Ne yapacağımı bilmiyorum bu sorunu yaşayan var mı? Yaşadıysanız neler yaptınız? Kedimi bu şekilde gördükçe bende çok stres oluyorum :(

1 CEVAP

Minminik

feliway fişe takılan sakinleştirici bir feremon var veya bitkisel sakinleştirici gibi birşey önermedi mi veteriner madem hayvanda stress var diyor.
birde veteriner değiştirin sonuçlarınızı alın ve başka yere gösterin, birinin bulamadığını diğer veteriner buluyor her vet her konuda uzman değil