Acana Ve Fitmin

ugur49

Merhabalar,

Şu an 8 aylık British kedime 4 aydır Acana Pacifica kullanıyorum, herhangi bir şikayetim yok. Belirli ölçülerde, günde 60 gr olacak şekilde 30 gr sabah, 30 gr akşam dozajlı olarak veriyorum. Ancak bazı kaynaklarda sürekli balıklı mama kullanımının zararlı olabileceğini okudum ve Acana’nın el değiştirdiğini duydum. Fitmin ve Sanabelle markalarını duydum; bu mamalara geçiş yapmayı düşünüyorum.

Tavsiyelere açığım, bu konuda tecrübesi olan var mı?

1 CEVAP

Pnrdogan

Merhabalar. Şu anda 1 yaşındaki kedim için fitmin balıklı ve tavuklu mamayi kullanıyorum içeriği çok güzel protein oranı fazla bence acanamsi bir premium mama. 1.8 kg lik olanı alıp deneyin derim.