Kedi Çimi Ne İçin Ve Sağlıklı Mı?

melekkdmr

kedi çimi almayı düşünüyorum ama tam olarak ne için kullanıldığını daha doğrusu her kediye uygun olup olmadığını bilmiyorum
sağlıklı bir şey mi kullanan var mı?

5 CEVAP

Pnrdogan

Bence alın. Tüy kusmasi için ayrıca mideleri ağrıdığında da yerler. Benimki her gün yer sindirime iyi geliyor. Buradan sipariş edip ekebilirsiniz

Zaszczyt

Sindirim sistemlerine iyi geliyor. Ayrıca yuttuğu tüyleri bünyesinden atmasını kolaylaştırıyor.

Ben ********** üzerinden Çin'den çubuk halinde olanlarından alıyorum, içinde tavuk filan da oluyor, severek tüketiyor. Paketler bittiğinde sadece çimli olanından alıp deneyeceğim.

aslihan_e

Çiğ buğday alın, bir de hazır torf, saksıya ekin, bu kadar. Zaten önlerine koyunca çim biçme makinesi gibi yiyorlar genelde. O özel bir çim değil, bildiğimiz çimlenmiş tohum. Arpa olur, yulaf olur vs.

melekkdmr

ay cok teşekkür ederim cevaplarınız için fikir oldu hepsi bana 🌸

melekkdmr

teşekkür ederim bir kaç marka var hangisini kullanıyorsunuz acaba