Kedi Çizmesi

Leoannesi

Kedim yüzümü çizdi yara uzun bı yara ama derin değil yüzeysel biraz kanadı, kedim dört ve yaşında tertemiz ve düzenli aşısını yaptırıyorum, yüzümde iz kalır mı? Şuan yara iki üç saatlik bir yara, ne yapmam gerekir ne sürmem gerekir bilmiyorum

2 CEVAP

Cankanac

İz kalacağını sanmıyorum fakat kantoton yağı bu konularda oldukça iyi tavsiye ederim

Zumrutt00

iz kalabilir geç olmadan bir eczaneye gidip leke kremi vs sürmelisiniz bazı ciltler çok hassas oluyor birinde iz kalmaz ama diğerinde kalır