Kedim Kalp Hastasıymış Doktor Öneri Fiyat Bilgisi Olan Var Mı

felisbertaa

Arkadaşlar merhaba , kedim 2 yaşında british erkek. 2 hafta önce 13.10.2024 de kısırlaştırdım sonra 2 gün sonra kendine geldi şükür. 23.10.2024 de halsiz bitkin uykulu gördüm mamasını yemedi suyunu içmedi bir gün gözlemledim. 24.10.2024 veterinere götürdüm tahlil yaptılar , röntgen çektiler idrarını yapamamış şişmiş idrarını boşaltılar idrar yollarından ötürü antibiyotik yaptılar eve geldik 25.10.2024 yani bugün biraz daha hareketliydi sadece yemek yemedi su içti çişini yaptı ikinci antibiyotik için veterinere götürdüm. Durumunu sordular düne göre daha iyi olduğunu ama mamasını yemediğini söyledim burada kalsın olmadı gözlemleyelim araştırılsın nesi var dendi tamam dedim akşam aradılar almaya gittim kalp hastası dediler kalp değeri olması gerenden çok yüksekmiş 1300 lerde normalde kedimin hiçbir şeyi yoktu gayet hareketli bir çocuktu birden böyle bir teşhis kondu çok üzüldüm hayvan hastanesine gidip kalp ultrasonu çektirmem lazımmış tedaviye başlanması gerekiyormuş hâlâ inanamıyorum aklımda soru işareti kalmasın diye hastaneye götüreceğim tabiki ücretler hakkında bilgisi olan var mı yada bu konuda görüşü fikr olan yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

Zumrutt00

çok geçmiş olsun üniversite hastanelerinde ücretler daha az oluyor

Tuanaalsk

Kedilerimiz cins olduğu için bazen anestezi ağır gelip böyle sonuçlar doğurabiliyor bende bu yüzden kısırlastırma öncesi ve sonrası eko baktırmıstım cok gecmis olsn