Görenler Yanıtlar Cok Sevinirim Arkadaslar

Kedinize kac güne bir yaş mama veriyorsunuz ve hangi markayı tercih ediyorsunuz

10 CEVAP

Ben haftada 1 veriyorum.
Su ile karıştırıp veriyorum su alımını arttırmak için.
Marka olarak schesir, miamor, acana, nutrifeline kullanıyorum.

lwb

her gün yiyorlar, acana ya da n&d
raw for us ketojenik mamasını da veriyorum.

aslihan_e

Maddi olarak zorlanmasam her gün yediririm ama kaliteli mamalar pahalı, ucuzları vermek istemiyorum. O yüzden pahalıya vereceğim para ile balık ya da tavuk alıp yediriyorum. Bizimkiler kalabalık aile olduğu için böyle idare ediyoruz. Bence böbrek sağlığı için yaş gıda sık tüketmeliler.

Cankanac

Haftada 2 defa vermeye çalışıyorum schesir ve nutri feline kullanıyorum.

milaylaylom

Haftada bir ya da iki haftada bir purina felix çeşitlerinden veriyorum su ile karıştırarak

Aysegul52

ben yaş mama vermiyorum evde tavuk balık et yumurta haşlaması falan veriyorum çoğu veteriner yaş mama önermiyor ağır metal gibi bir şeydi sanırım yanlış da söylemiyim barındırdığı için ödül maması aldım 15gr dana ciğerli 15 günde bir ondan veriyorum

Benim iki kedim var haftada 2 gün olacak şekilde veriyorum
1 konserveyi 2ye bölüştürdüğüm için bir günde ikiside haftada 1 konserve yemiş oluyor aslında
Marka olarak meo kullanıyoruz biz

Zaszczyt

2 günde 1.

RC ile başlayıp Felicia'ya döndük.

Pnrdogan

Benim kedim her gun yer ama sulandırılmış şekilde veririm oyle seviyor

Sm_Ft

Ben de haftad 1 veriyorum.