Kedim Yorganı Eşeleyip İdrar Damlaları Bırakıyor

senypai

kedim kum kabına girip eşeleyip çıkıyor ardından yumuşak yorganlara gelip eşeliyor ve tuvaletini yapar gibi durup iki üç damla idrar bırakıyor sanırsam anlamadım ne yaptığını 1 gündür böyle nedenini bilen var mıdır? :(

9 CEVAP

senypai

evet kısır

Baykusbey

İdrar yolu enfeksiyonu büyük ihtimal, çişi varmış gibi sürekli girip çıkar. Çişini yapar ama hala varmış gibi girmeye devam eder, kanlı idrar veya bağırma olsaydı taşta olabilirdi belki ama büyül ihtimal sadece enfeksiyon. Veterinerw götürün 1 hafta da geçiyor. Aynı sorun kedimde de oldu

Cankanac

Kediniz kısır mı

senypai

evet kısır

senypai

evet kısır

senypai

evet kısır

Cankanac

İdrarını gün için de olması gereken miktarda yapıyormu ve tuvaletteyken acı çekiyor gibi miyavlıyor mu acaba ?

senypai

evet idrarını normal olarak yapıyor acı çeker gibi miyavlamıyor :(

aslihan_e

Emme hareketi şeklinde yapmıyor, bildiğimiz eşeleyip oturuyor değil mi? Masaj yaparken bir iki damla kaçırırsa olabilir ama kuma yapar gibi eşeleyip oturuyorsa mutlaka veterinere götürün. Çişini yorgana tam yapabilse yine normaldi ama damla halinde yapması normal değil.