Pro Plan Veteriner Diets Hepatic Mama

ozgurwl16

Kedimi veterinere götürdüğüm de karaciğer sorunu için bu mamayı önerdi fakat kedim yemiyor yani bir kase mamayı 3 gündür bitiremedik.İştahsız tabi aynı zaman da çok nadiren bir iki tane yiyor.Bundan önceki mamamız proplan somonluydu yıllardır aynı mamayı tüketiyorduk.Ne yapmalıyım yemesi için 2-3 günlük süreçte yemek yemezse bir sorun oluşurmu ? bugün veterinere son gidişimiz olucak son antibiyotiğini alıcak.

2 CEVAP

Cankanac

Başka bir mama markası deneyebilirsiniz şuan iştahsızlık olduğundan sebep yaş mama da verebilirsiniz bence,yerse

ozgurwl16

Yaş mama da yemiyor