Kedili Evde Yerleri Çamaşır Suyuyla Silmek

3racha

Evde 5 aylık bir yavru kedimiz var, sahipleneli 1 ay oldu. Annem yerleri çamaşır suyuyla siler, kaç kere "ya çamaşır suyu kullanma ya da kullanacaksan durula/kurula" dememe rağmen beni dinlemiyor, tamam tamam diyip yine bildiğini yapıyor. O ıslak zemine basacak da patilerini yalayacak diye aklım çıkıyor. Üniversitede olduğum için temizlik işiyle sürekli ben uğraşamıyorum. Tavsiyeleriniz neler, ne yaparsak bebeğimize zarar vermeden temizliği yapabiliriz? Annem kuruyunca bir şey olmaz kafanda kurma diyor ama sonuç olarak kuruyana kadar da zaman geçiyor. Gerçekten çok endişeleniyorum bizim yüzümüzden ona bir şey olursa diye. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

2 CEVAP

Cankanac

Çamaşır suyuyla silmek kokulu yüzey temizleyici kullanmak biz ne kadar sevmekte malesef doğru değil arap sabunu sirke gibi temizlik malzemeleri daha doğru olacaktır içiniz rahat etmezse ayda bir ozonla temizlik yapıp kedinizi odaya koyabilirsiniz sonra evi havalandırırsınız :)

Cankanac

Sevsekte*