Sahte Mamanın Tespiti İçin Neler Yapılmalı?

Anladım ki paketten anlaşılmıyor. Peki ne yapılmalı?

3 CEVAP

ladenxoxo

sahte mamalar kendini belli ediyor oncelikle carrefursa migros gibi yerlerde satılan 10kg mamalar yada sokak hayvanları mamasının kokusunu ve şeklini biliyorsunuzdur sürekli renkleri biraz değişik ve kokuludurlar aynı şekilde boyutları değişiktir ambalajlarından da anlayabilirsiniz tabi biraz mamalara hakim olmanız gerekebilir.

Cankanac

Sorgulatabilirsiniz internetten kokudan,şekilden de anlaşılır rc en çok sahtesi üretilen mama diye biliyorum,acana nd proplanın sahtesini çok duymadım

Sahtesi üretilmeyen ya da az üretilip iyi olan marka öneriniz var mı?