Bu Kedi Kör Mü

CalicoMia

Merhaba arkadaşlar. Dün yolda bu kedişi bulduk. Veterinere götürdük damla verdi gözü düzelir dedi. Ama ben düzeleceğini düşünmüyorum çünkü çok az görüyor çok ürkek dokunduğumuzda görmediği için korkuyor anlık olarak. Sizce düzelir mi yoksa kör mü?

5 CEVAP

edmrcglu

tedaviye yeni baslamissiniz gormesi azdir belki şu an damlayla duzelir duzenli kullanimda ama emin degilseniz başka bir veterinere daha sorun isterseniz

ladenxoxo

mesela elinizi gözüne doğru hızlı hızlı götürüp getirmenizi öneririm tepki verebiliyormu yada tepki süresi azmı bu sayede anlayabilirsiniz

CalicoMia

Tepki vermiyor ordan görmediği kanısına vardık. Veteriner kornea sağlam görür dedi ama tepki vermiyor elimizi yüzüne değdirene kadar elimizin orda olduğunu anlamıyor :(

Cankanac

Şuan görmüyor gibi görünüyor perde inmiş olabilir korneada sıkıntı yoksa umarım damlayla düzelir

CalicoMia

İnşallah