Kedim Hamile Ama Göğüsleri Büyümedi ?

oblivion34

arkadaşlar selamlar. eşleşsin diye erkek evinden 60 gün önce aldık. süt bezeleri de oluştu yalnız göğüs uçları yok denecek gibi. bir terslik var anlayamadım. bugün yarın doğurması lazım ama doğursa nasıl emzirecek endişe içindeyim. hamile bir kedinin göğüslerinin nasıl olduğunu biliyorum zaten arada fark gördüğüm için bu konuyu açtım. sizce ne yapmalıyım ?

3 CEVAP

ladenxoxo

ne kadar zamanlık bi bilginiz varmı

oblivion34

nasıl neyi sorduğunuzu tam olarak anlayamadım.

Cankanac

Çifleştirme sebebiniz tam olarak nedir? Kedinizin ilk doğumu mu?sütü gelmeyebilir o sebeple hazırlıklı olsanız iyi olur,sütü olan kediler de bildiğim kadarıyla şişme oluyor.artı olarak kedinizi ultrason için veterinere götürdünüz mü ?