Kedim Yavrusuna Bakmıyor

Kedim 4 tane yavru doğurdu 1 aya kadar bakıyordu hiç bir sıkıntı yoktu ama 1 aydan sonra 3 yavruyu başka yere taşıdı 1 yavruyu asla kabullenmiyor anne kedi tekrar geldiğinde vurup tisliyor kardeşlerinin yanına goturmesini istiyorum ne yapmam lazım yardım edin lütfen

3 CEVAP

Dandik

İzlediğim kedi dostu videolarda böyle durumlar için tüm kedilerin vücuduna yaş mama sürüyorlardi kedi bu sayede hangisinin kim olduğunu anlamadan yalayıp kabul ediyodu

Kediye banyo yapıldı ise sebebi bu olabilir diye bir şey duymuştum. Banyodan dolayı evladının kokusunu tanıyamıyormuş.

Cankanac

Kedide bir rahatsızlık var mı acaba ilk ona bakın derim @Dandik cevabı mantıklı geldi onu deneyebilirsiniz bence,hiçbir türlü kabul etmezse ya süt anne yada elle besleme yapın derim.