Veterinere Götürmeye Gerek Var Mi

Dandik

Merhabalar,sokaktan bir kedi sahiplendim çok hastaydı eve aldım ic dis parazitini yaptırdım fakat bi kac gun sonra ishal oldu ve yaklaşık 5-6 gündür devam ediyor çok su içiyor ve çok yemek yiyor bazı günler çok halsiz bazı günler çok enerjik acaba ic paraziti bitmemiş olabilir mi

4 CEVAP

Cankanac

Tüyü kadar ömrü olsun buarada kıyafeti de çok yakışmış :)

Cankanac

İç parazit bazı durumlarda ishal yapar fakat 6 gün fazla gibi geldi ve ishali fazla,bana çok halsiz olması da pek normal gelmedi açıkçası,veterinere bir danışın

Dandik

Bu arada calico erkek kedi bilen biliyodur bu hayvanlar çok nadir ve hastalikli oluyorlarmis.. gerçekten de öyle bi yerini düzeltsem başka yerinden bisey çıkıyor ve ben 15 gün oldu bakalım daha tam iyilesmedi diye çok uzuluyorum

Dandik

Veterinere götürdüm genel olarak bir sorun olmadığını söyledi sizce idrarında kan var mi? Mamasını değiştirdim dün bir iki gün daha beklesem mi