Minik Kediniz Ürktükten Sonra Size Mesafe Koyuyorsa Nasıl Aşıyorsunuz Bu Durumu?

ydmrr93

Evimin miniği abisine kızdığım anda yapmaması gereken bir eylemi vurgulamam için sesim yükselmişti ve minik bu durumdan ürktü. Mesafeyi koydu. Bugün saklanmayı tercih etmiyor ve şebeklik yapıyor. Tavsiyelerinizi alabilirim.

2 CEVAP

Elifoo

Çok fazla üzerine gitmeyin, ev ortamının da sakin olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında sıkıştırmadan hatta ilk başta sadece kısık ses tonuyla sevgi sözcükleri söyleyebilirsiniz. Eğer korkmadığını görürseniz mıncıradabilirsiniz. O da kolayca aşacaktır bu durumu :)

ydmrr93

Teşekkür ederim