Kedim Tuvaletini Yapmıyor

fomalhaut

sahibinden dün aldım normalde günde 2 3 kere yapmasına rağmen bize geldiğinden beri hiç yapmadı kumunun yerini değiştirdim banyoya koydum ama bir gündür hiç tuvalet yapmadı neden acaba acil yardım eder misiniz

2 CEVAP

ydmrr93

Evinize ilk girdiği için bu davranışı yapması çok normal. Evinizi benimsediği an eşyaların kendine ait olduğunun bilincine geldiği an kendisi yapacaktır dışkısını. Şuan kıytı köşe bir yere bi kaç defa yapabilir anormal karşılamayın kısa sürede kum kabına geçecektir. Sabır gerekir

fomalhaut

evet sonradan yaptı çok teşekkür ederim