Sütü Gelmiyor.

Hilal0

1 hafta once 4 yavru doğurdu ilk bikac gun guzel emziriyordu ama 2 gundur çok az sütü geliyor yeterli olmuyor olacakki yavrular sürekli miyavliyorlar ne yapabilirim

3 CEVAP

Tikih

Petshop veya bir yerden kediler için toz süt alın.şırımga ile verin.annesi için eğer fazla yemek yemiyor ve şu çıkıyorsa normaldir.yakınimin kedisine sekiz tane yavrusu oldu . Oda ilk böyleydi sonra 1.ay süt gelmeye başladı.inşallah hemen anne süt vermeyye başlar

Tikih

Özür dilerim.su içmiyorsa

Hilal0

Yemek falan yiyor surekli suda iciyor ama işte sütü yok kedi süt tozu aldim biraz biraz veriyorum simdilik teşekkürler