İcinde Tavuk Olmayan Yavru Kedi Maması Önerisi?

CatMia

Merhaba Mia 3 aylık veterinerimiz kaşıntıları dolayısıyla tavuğa alerji olabilcegini mama değistirmemizi önerdi. Proplan junior kullaniyorduk. Fiyati cok yüksek olmayan tavuk icermeyen yavru kedi mama önerisinde bulunursanz cok seviniriz. Hills var balıklı bulabildiģim? Sizce hills iyimidir???

8 CEVAP

cik

Fiyatı çok yüksek olmayan demişsiniz, dolayısıyla bence de Pro Choice iyi tercih olabilir.

CatMia

Muzeyyennb tavuk icerigine sahip nd baktim bize uygun degil ne yazıkki :(

Muzeyyennb

Acana ve orijene bakın onlar da çoğunlukla et kullaniyorlar

felishuman

Acana Pacifica

aleynacamgoz

pro choice kuzulu yavru kedi mamasını deneyebilirsiniz hem fiyatı da aşırı değil

felishuman

Kusura bakmayın ben cevap verirken fiyat konusuna dikkat etmemişim. Arkadaşların dediği gibi Prochoice olabilir. Petcurean Go ya da N&D’nin tavuksuz çeşitleri de Acana’dan daha uygun fiyatlı seçenekler. Petcurean bütün yaşlar için kullanılabiliyor, N&D’nin taneleri de kedinizin yiyebileceği boyuttaysa onu da tercih edebilirsiniz

Muzeyyennb

Kullandığınız mamalar hiç iyi değil. Buna hills dahil royal de dahil. En güvendiğim ve onerdigim markalar (Acana,orijen,nd,brit care) bunlar çok iyi mamalar

CatMia

Cok tesekkurler. Arkadaslar veterinerimiz elinde paketi dahi bile vardi yani satma psikolojisi olsa anlardim prochoise ozellikle onermedi. Hills dusunuyordum vazgectim burada okuduklarimdan sonra petcurean bi bakicam. Cok tesekkur ederim cvplariniz icinde