Yaklaşık 10-15 Günlüğüne İzmire Gideceğim Kedimi Tek Bırakmam Ne Kadar Doğru Sizce?

eymensen

Ailem hafta sonları kontrole gelicek, bursadan bir arkadaşımda hergün su mama kontrol yapıcak bir sıkıntı yaşar mıyım fiziksel veya mental olarak? Bırakabileceğim başka kimse yok o yüzden bu seçeneği düşündüm yardım cı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

Tikih

Bence bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum
Önerim evin içine 2-3 tane su kabı koyun.birisi bittiğinde diğerinden içer.iyi tatiller

Heiter

Yolculuk stresinden daha iyidir diye düşünüyorum. Çevre değişikliğinin olumsuz etkileri daha fazla olacaktır. Bu durumda kedi kendi ortamında ve kontrol altında olacak. Siz döndüğünüzde size küsebilir mi? Evet, muhtemelen. Ama olumsuzlukları düşününce, en mantıklı karar sizinki bence.

eymensen

Yani öyle olursa izmire otobuslr götürmek zorunda kalacağım o daha büyük sıkıntı benm için

Ebrugunay

Bak kediyi birakitsan kedi ruhsal olarak degisiklige ugrar sinirlenir uzulur seni tirmalamaya hırcın olmaya başlar bence birakma

tefo1006

Ben de öyle bir hata yapmıştım. 1 hafta yalnız bırakmak durumunda kaldım. Günlük olarak mama ve su için eve geliniyordu ve sonucunda kedim strese girmişti. Çok olumlu bir sonuç doğurmuyor yalnız bırakmak maalesef.

enverberk

eger sen öyle yaparsan kedin strese girer ve olumlu bir sonuc dogurmaz ben 2 gunlugne birakmistim ama aklim hep ondaydi etrafa pislemis yapma bence onu da goturmeye calis